Pokud žijete ekologicky, tak určitě nezapomínejte na ekologické úklidové prostředky do domácnosti. Univerzální čističe, prášky na praní nebo prostředky na umývání nádobí a to vše ekologicky. Ekologická drogérie nezatěžuje životní prostředí, jednotlivé produkty jsou vyrobeny ze složek, které jsou bez problému rozložitelné v přírodě a nepoškozují životní prostředí.

Vyrovná se ekologická drogérie té běžné?

Ekologické čistící prostředky jsou postaveny na základech tradičních surovin, které používaly už naše babičky při úklidu domácností. Jedlá soda, žlučové mýdlo nebo mýdlové ořechy. Fungovaly už před mnoha lety a fungují i dnes. Navíc často i předčí průmyslově vyráběné čistící prostředky na bázi SLS a dalších chemických látek, které můžou podráždit pokožku. Ekologické drogeristické prostředky čistí jemně, ale účinně, na bázi přírodních tenzidů rozpouští špínu a zanechávají ekologickou čistotu.

Navíc jsou ekologické prostředky stále zdokonalovány a vylepšovány, technologický pokrok přispívá k uživatelské lehkosti a přívětivosti a zlepšuje čisticí výkony přírodních látek. Stále více výrobců také certifikuje své přírodní produkty, a můžete si tak být opravdu jisti jejich ekologickým složením a minimálními dopady na přírodu a životní prostředí.

Kam dál?