Bronzer by neměl chybět v žádné kosmetické taštičce. Správně vybraný bronzer dokáže nahradit tvářenku, vykonturovat obličej nebo dodat iluzi neodolatelného opálení. Bronzer je nutné vybírat nejen podle typu a odstínu pleti, ale také podle použití. Jiný bronzer využijete na simulaci opálení, jiný pro vykreslení lícních kostí.

Bronzer pro konturování

Konturování je technika, která dokáže vykreslit lícní kosti i opticky zúžit nebo rozšířit nos. Pro konturování vybírejte nejlépe bronzer, který je matný a který je odstínem pouze o kousek tmavší, než je barva vaší pleti. Takový bronzer poté nanášejte pod lícní kosti, k linii vlasů a na čelist. Bronzer vytvoří iluzi stínu, dodá vám modelkovsky vykreslené lícní kosti a pleti dokonalý vzhled.

Bronzer opaluje

V létě vybírejte bronzer klidně s obsahem třpytek a v tmavším odstínu. Nejlépe vypadají bronzery s lehkým zlatavým třpytem a s červeným podtónem, přesně takové je totiž čerstvé opálení. Bronzer pak můžete nanášet na místa, která se nejsnáze opalují, tváře, nos, bradu, čelo a spánky. Nebo ho můžete použít na celý obličej pro dokreslení opálení. V létě nahraďte bronzerem i svou oblíbenou tvářenku, budete vypadat celý den jak sluncem políbená.

Kam dál?