Anti-age pleťové sérum je určené pro řešení problémů stárnoucí pleti. Anti-age séra proto rozjasňují pigmentové skvrny, hloubkově hydratují, navrací elasticitu a jiskru uvadající pleti a celkově pečují a revitalizují stárnoucí pleť.

V anti-age séru najdete:

  • přírodní antioxidanty, které pomáhají bojovat proti dalšímu stárnutí pleti, například granátové jablko nebo výtažky z bobulí
  • výživný rostlinný olej, například arganový olej, který pomáhá bojovat proti vráskám
  • výživné rostlinné oleje, které bojují proti suché pokožce, jako je třeba makadamiový nebo avokádový
  • přírodní peptidy, které zlepšují elasticitu a pružnost pokožky
  • rozjasňující složky, které bojují s pigmentovými skvrnami a sjednocují tón pokožky
  • účinné regenerační složky, které napomáhají noční obnově pleti.

Jaké anti-age sérum vybrat?

Správné sérum vybírejte především podle typu své pleti a zohledněte nejen stáří své pleti, ale také to, zda je vaše pleť mastná, suchá nebo normální. První sérum s protistárnoucími účinky můžete zařadit do své péče o pleť už kolem třicátých narozenin, v takovém případě vybírejte séra se silným antioxidačním účinkem a lehkou konzistencí. Taková která se rychle vstřebají, ale zároveň pleť ochrání především proti vnějším vlivům, které jsou jedním z největších důvodů stárnutí pokožky.

Po čtyřicátých narozeninách je vhodné zařadit už anti-age séra se silnějším účinkem, která aktivně podpoří i elasticitu a hebkost pleti a také stále pomalejší pleti vlastní regeneraci. Pro starší a zralou pleť pak vyzkoušejte hutná a výživná séra, která pleti dodají především hydrataci a výživu, pozitivně ovlivní elasticitu pleti a dovolí vám stárnout přirozeně a s šarmem.

Kam dál?