Informace o poradně BIOOO.CZ

V poradně BIOOO.CZ publikujeme informace, které vám pomohou zodpovědět otázky týkající se především přírodní kosmetiky, bio produktů a ekologické drogerie. Dále můžete v poradně najít důležité informace k objednání, platbám či doručení produktů zakoupených v eshopu BIOOO.CZ. Poradna také obsahuje odpovědi na často kladené dotazy od ostatních návštěvníků webu, které jsou pro přehlednost zařazeny do různých témat a sekcí.

Máte dotaz k přírodní kosmetice a bio produktům?

Nenašli jste v poradně odpověď na vaši otázku? Položte ji v naší bio poradně a vyčkejte na brzkou odpověď, kterou zpracují naši pracovníci se stejnou péči, kterou by vám věnovali v kamenné prodejně, čí po telefonu. Zde můžete položit nový dotaz do poradny.

Jsme rádi za každý názor, který nás posouvá kupředu

Pokud vás poradna zaujala a chcete nám sdělit názor, budeme velice rádi, pokud nám jej zašlete například pomocí rychlého kotnaktního formuláře. Děkujeme za vaše názory, díky kterým můžeme poskytovat kvalitnější služby, produkty a informace nejen našim zákazníkům, ale i všem uživatelům našich webových stránek, které pro vás připravujeme.

Kam dál?